Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Czerwonka Poleśna - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

420 000 zł4 781 m² 87,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 4781 m2 zlokalizowaną w miejscowości Czerwonka Poleśna (gm. Firlej) w odległości 4 km od jezior Firlej. Działka położona na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł5 217 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 5217 m2 zlokalizowaną w miejscowości Czerwonka Poleśna (gm. Firlej) w odległości 4 km od jezior Firlej. Działka położona na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

299 000 zł1 479 m² 202,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek pod budowę w Panieńszczyźnie nr 675 i nr 676 Aby kupić działkę rolno-budowlaną i się na niej pobudować nie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Krasienin-Kolonia(Czerwonka Poleśna + 18 km)

899 000 zł6 185 m² 145,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Krasienin-Kolonia - działka budowlana typu mn o powierzchni 6185m2 - atrakcyjna oferta dla deweloperów. Możliwość budowy domów jednorodzinnych lub bliźniaczych. Blisko działki przystanek Mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Pólko

Pólko(Czerwonka Poleśna + 22 km)

5 500 000 zł35 900 m² 153,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Pólku, w gminie Niemce. Na całą oferowaną nieruchomość składają się trzy działki o nr ewidencyjnych 92, 93 i 94,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dys

Dys(Czerwonka Poleśna + 24 km)

950 000 zł146 m² 6 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej z 2024r., usytuowana w nowym kompleksie domów w Dysie 5 min od IKEA o pow. całkowitej 146 m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny, dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Lubartów

Lubartów(Czerwonka Poleśna + 11 km)

8 997 000 zł5 543 m² 1 623,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 211 m²

Na sprzedaż obiekt magazynowo produkcyjny z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni 5 543,72 m 2 położony na działce o pow. 15 211 m 2. Obiekt zlokalizowany w Lubartowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Rokitno

Rokitno(Czerwonka Poleśna + 11 km)

129 000 zł918 m² 140,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż 2 działki budowlane w Rokitnie gm. Lubartów , 25 km od Lublina. Działki o pow.918m2 każda , położone bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leonów

Niemce(Czerwonka Poleśna + 21 km)

225 000 zł1 200 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę mieszkaniową mn - jednorodzinną lub bliźniaczą w Niemcach - rejon ul. Leonów. Powierzchnia 1200m2, szerokość 36m. Dojazd asfaltową ulicą gminną, niedaleko linia kolejowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kaznów

Kaznów(Czerwonka Poleśna + 19 km)

269 000 zł82 m² 3 280,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Siedlisko (dom drewniany 82 m2 plus murowany garaż i murowana stodoła ) na działce o pow. 0,62 ha (6200 m2) w cichej i spokojnej miejscowości Kaznów gm. Ostrów Lubelski pow.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie(Czerwonka Poleśna + 24 km)

899 000 zł128 m² 7 014,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Okazja dom skrajny! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! cena gwarantowana! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina jedynie 1 minuta pieszo do nowoczesnej szkoły podstawowej!.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij