Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Czerwonka Poleśna

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

420 000 zł4 781 m² 87,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 4781 m2 zlokalizowaną w miejscowości Czerwonka Poleśna (gm. Firlej) w odległości 4 km od jezior Firlej. Działka położona na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł5 217 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 5217 m2 zlokalizowaną w miejscowości Czerwonka Poleśna (gm. Firlej) w odległości 4 km od jezior Firlej. Działka położona na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Starościn

Starościn(Czerwonka Poleśna + 15 km)

899 000 zł179,05 m² 5 020,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Ofertę sprzedaży stanowi wolnostojący dom w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 179.05 m . Nieruchomość osadzona na malowniczej działce 1040 m w miejscowości Starościn.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gołąb

Gołąb(Czerwonka Poleśna + 9 km)

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wszystkie dane główne w ofercie dotyczą działki ok. 2000 m2 w miejscowości Gołąb gmina Michów 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona. Działka z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Skrobów

Skrobów(Czerwonka Poleśna + 7 km)

189 000 zł1 460 m² 129,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok 15 arów na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów Media na działce lub w drodze : Kanalizacja, światłowód, prąd, woda Szkoła podstawowa i przedszkole 800.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Gołąb

Gołąb(Czerwonka Poleśna + 9 km)

285 000 zł4 600 m² 61,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 4600 m (o wymiarach 24 m x 190 m), zlokalizowana w spokojnej miejscowości Kolonia Gołąb, niedaleko Michowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Piotrawin

Piotrawin(Czerwonka Poleśna + 23 km)

198 000 zł2 600 m² 76,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę położoną przy drodze asfaltowej, objętą mpzp, przeznaczoną w części pod zabudowę zagrodową mr z dopuszczeniem m.in zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Garbów(Czerwonka Poleśna + 23 km)

2 500 000 zł670 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, garbów Budynek: - ok 500 metrów powierzchni użytkowej - 2 kondygnacyjny - wolnostojący - rok budowy 2022 - wykonany z gazobetonu (600) - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nowodwór

Nowodwór(Czerwonka Poleśna + 11 km)

950 000 zł18 100 m² 52,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1,81 ha. Działki są niezabudowane oraz nieuzbrojone (w sąsiedztwie sieć elektroenergetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Przybysławice

Przybysławice(Czerwonka Poleśna + 23 km)

199 000 zł6 710 m² 29,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieruchomości dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa o pow. 6710m2 w Przybysławicach w gminie Garbów. Przeznaczenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Pólko

Pólko(Czerwonka Poleśna + 22 km)

5 500 000 zł35 900 m² 153,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Pólku, w gminie Niemce. Na całą oferowaną nieruchomość składają się trzy działki o nr ewidencyjnych 92, 93 i 94,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Jastków(Czerwonka Poleśna + 24 km)

920 000 zł145 m² 6 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 5 pokoi w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m2 w standardzie deweloperskim, na działce o powierzchni 600 m2 w Jastkowie, 3 km. od granicy Lublina. Termin realizacji III.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij